top of page
TaTERKA

TaTerka

taterka  studio tattoo mija praha.jpg

Mandaly a geometrie

Baví mě pravidelnost mandal a geometrických tvarů. Nalepit stencil (předlohu tetování) na kůži je v případě geometrie výzva. Mandaly samotné, mandaly ve společnosti květin či jiných motivů, geometrické nebo dotworkové - jejich kombinace mě nepřestanou bavit.

Více o mandalkách na našem blogu.

Nápisy a linky

Na nápisech mám ráda jejich jemnost a čistou linku. Ať už nosí jakýkoliv význam. Malé tetování je ideální pro začátek. Člověk má možnost se seznámit s pocitem, jaké to je, být potetovaný, aniž by se jeho tetování stalo středem pozornosti, protože se dá snadno zakrýt. Inspiraci pro tetování nápisů můžete vyhledávat pod klíčovým slovem "lettering tattoo."

Rostliny a květiny

Květiny jsou nadčasové téma, nepřestanou se nám líbit a hodí se ke všemu. Ráda tetuji botanické skicy a každé tetování upravuji tak, aby sedělo na konkrétní část těla. Časová náročnost tetování závisí na velikosti motivu.

Kresby a ostatní

Mám ráda jemné i kontrastní linky. Baví mě dynamika barev a tvarů, která se dá snadno docílit střídáním úzkých a silnějších jehel. Baví mě Vaše nápady a témata tetování.