Mija

 

Mandalky

Důvod, proč jsou mandalky tak oblíbené, je v tom, že mají harmonizující a zklidňují účinky na naši psychiku, ovlivňují tedy nejen duševno i fyzično. Kruh a geometrické prvky jsou podstatou dokonalosti a symetrie, která mě fascinuje. Ráda kombinuji jemné linky, se silnějšími, přidá to mandalkám na dynamice a zajímavosti.

Mandalky jsou časově náročnější tetování, které zabere 2 - 3 hodiny, ale stojí za Vaši statečnost.

Více o mandalkách na našem blogu.

Maori

Maorským tetováním se zabývám přes 6 let. Podle mého názoru je pro maori zásadní, aby bylo „šité na míru“ tomu, kdo ho nosí, tzn. aby respektovalo svalové partie a hezky na nich sedělo. Proto si maori nejprve rozkreslím na kůži a návrh vzniká až posléze. Co se týká motivů, inspiruji se od nejlepších polynéských autorů, které obdivuji, tím dosahuji autentičnosti vzhledu a zachování významu symbolů.

 

Maori je technicky a tím pádem i časově náročné tetování. V průměru (záleží na rozsahu tetování a velikosti modelu) zabere 7 sezení po 3 - 4 hodinách.

Více o maori tetování na našem blogu.

Kresby a abstrakt

Ráda tvořím návrhy podle zadání, aby se Vám nejen líbily, ale měly pro Vás význam. Do návrhu se dá promítnout pohyb, sen nebo zaznamenat zlomovou životní událost. Na tetování je krásné, že existuje spoustu stylů, jak se dá dané téma zpracovat. Emoce a nálady lze hezky zachytit abstraktní formou tetování.

Geometrie

Mám v oblibě geometrické patterny a jednoduché linky. Jejich dokonalostí a symetrií jsem fascinovaná. Ideální pro ty z Vás, kdo v životě prahnou po harmonii a řádu. Pokud to máte stejně, ráda se Vašeho tetování ujmu.