top of page
TaTERKA

Pink.Ink

pink.ink taterka studio tattoo mija praha.jpg

Linky

Ráda pracuji s nejtenčími tetovacími jehličkami, právě díky nim si tetování zachová svou delikátnost, a to i po několika letech (linka  se v kůži časem tolik neroztáhne a zůstane stále velmi jemná a tenká). Baví mě také jemná mini minimalistická tetování, pro která jsou tenké jehličky základ. 

Barvy

Práce s barvami je pro mě přirozená. Ráda tetuji to, co vidím a svět je plný úžasných barev a jejich přechodů. Pokud i Vy milujete barvy a barevné (akvarelové) tetování, ráda se s Vámi do Vašeho projektu pustím.

Kresby a realistika

Kresbě se věnuji už dlouho. Fascinují mě zdánlivě nedůležité či nedotažené detaily, které ve svém spojení věrně zachytí podobu. Realistiku dělám jak v základních odstínech černé a šedé, tak i v barvách.

Minimalismus

Minimalistické tetování (minimalismus někdy nazývané i minimalistika) vypadá na těle opravdu krásně. Je čisté, sluší každému a dá se dobře kombinovat. Ideální volbou je také pro ty, kteří s tetováním teprve začínají a nejsou si ještě jisti většími závazky. Aby tetování vypadalo ještě jemněji nepoužívám jen černou barvu, občas používám i shadery (výrobcem zředěné odstíny černé barvy), aby byl výsledný odstín jemnější (např. 80% černé barvy).