top of page

CENÍK

Cena tetování

Ceny tetování začínají na 2000 Kč. Tato minimální cena platí i u drobného tetování a je v ní zahrnut veškerý jednorázový materiál použitý během i po tetování k jeho ošetření.
Je těžké sestavit univerzální ceník tetování, který by zde byl k nahlédnutí a to proto, že každé tetování je odlišné designem, velikostí, použitými barvami, materiálem a v neposlední řadě náročností. Proto se neváhejte zeptat na konkrétní nacenění. 
V ceně tetování je zahrnuta jedna oprava (korekce tetování), nevztahuje se na místa, na která byl klient upozorněn, že se jich korekce netýká a to z důvodu častého obnovování kůže a tím pádem opakovanému vypadávání tetovací barvy (týká se rukou do zápěstí – prsty, bok ruky, hřbet ruky a chodidel). Korekci tetování může klient využít do 3 měsíců od jeho provedení. Tetování je možné opravit nejdříve za měsíc po jeho provedení, kdy je již kůže zcela zhojená. To je velmi důležité, aby nedošlo ke zjizvení kůže. Pravidla korekce se vztahují i na PMU (tam je korekce hrazena dle ceníku).

 

Záloha

Na domluvený termín zaplatíte zálohu 1500-2500 Kč podle velikosti a náročnosti návrhu. Pokud je termínů naplánováno více, platí se záloha na každý z nich. Záloha se od konečné ceny tetování odečte buď postupně nebo na posledním sezení, tzn. že pokud dojde k realizaci tetování, návrh je v ceně.
Záloha je vratná v případě, že termín zrušíte dostatečně dopředu - alespoň tři pracovní dny předem a pokud ještě nevznikl žádný návrh/návrhy. Pokud jsou splněny obě podmínky najednou, pak ji pošleme zpět anebo použijeme na náhradní termín. V opačném případě záloha propadá a to proto, že už tatérka pracovala na návrhu a nebo nestihne termín narychlo obsadit, je to tedy platba za její čas.

 

Dárkový poukaz

Pokud se zamýšlíte nad originálním dárkem pro sebe nebo pro někoho blízkého, pak pro Vás máme skvělé řešení. Celoročně pro Vás máme nachystané vouchery, které si můžete vyzvednout přímo ve studio nebo Vám je zašleme elektronicky. Více informací. Platnost voucheru není omezena. Pokud použijete voucher jako zálohu a záloha z nějakého důvodu propadne, tak se hodnota voucheru o tuto částku sníží.

Zeptejte se nás na cokoliv :)

bottom of page