top of page

CENÍK

Cena tetování

Ceny tetování začínají na 2000 Kč. Tato minimální cena platí i u drobného tetování a je v ní zahrnut veškerý jednorázový materiál použitý během i po tetování k jeho ošetření.
Je težké sestavit univerzální ceník tetování, který by zde byl k nahlédnutí a to proto, že každé tetování je odlišné designem, velikostí a v neposlední řadě náročností. Proto vám cena tetování bude sdělena na konzultaci poté, co si společně upřesníme, jaká je vaše představa.
V ceně tetování je zahrnuta jedna oprava (korekce tetování), nevztahuje se na místa, na která byl klient upozorněn, že se jich korekce netýká a to z důvodu častého obnovování kůže a tím pádem vypadávání tetovací barvy (týká se rukou do zápěstí – prsty, bok ruky, hřbet ruky a chodidel). Korekci tetování může klient využít do 3 měsíců od jeho provedení. Tetování je možné opravit nejdříve za měsíc po jeho provedení, kdy je již kůže zcela zhojená.

 

Záloha

Na domluvený termín zaplatíte zálohu 1500-2500 Kč podle velikosti a náročnosti návrhu. Pokud je termínů naplánováno více, platí se záloha na každý z nich. Záloha se od konečné ceny tetování odečte buď postupně nebo na posledním sezení, tzn. že pokud dojde k realizaci tetování, návrh je v ceně.
Záloha je vratná v případě, že termín zrušíte alespoň tři pracovní dny předem (pak ji pošleme zpět anebo použijeme na náhradní termín) a pokud ještě nevznikl žádný návrh/návrhy. V opačném případě zaloha propadá.

 

Dárkový poukaz

Pokud se zamýšlíte nad originálním dárkem pro sebe nebo pro někoho blízkého, pak pro Vás máme skvělé řešení. Celoročně pro Vás máme nachystané vouchery, které si můžete vyzvednout přímo ve studio nebo Vám je zašleme elektronicky. Více informací.

Zeptejte se nás na cokoliv :)

bottom of page