Maorka

Geometrie

Mám v oblibě geometrické patterny a jednoduché linky. Jejich dokonalostí a symetrií jsem fascinovaná. Ideální pro ty z Vás, kdo v životě prahnou po harmonii a řádu. Pokud to máte stejně, ráda se Vašeho tetování ujmu.

Maori

Maorským tetováním se zabývám přes 6 let. Podle mého názoru je pro maori zásadní, aby bylo „šité na míru“ tomu, kdo ho nosí, tzn. aby respektovalo svalové partie a hezky na nich sedělo. Proto si maori nejprve rozkreslím na kůži a návrh vzniká až posléze. Co se týká motivů, inspiruji se od nejlepších polynéských autorů, které obdivuji, tím dosahuji autentičnosti vzhledu a zachování významu symbolů.

 

Maori je technicky a tím pádem i časově náročné tetování. V průměru (záleží na rozsahu tetování a velikosti modelu) zabere 7 sezení po 3 - 4 hodinách.

Více o maori tetování na našem blogu.

Příroda

Květinky jsou moje odpočinkové téma, jsou jemné mírumilovné a úplně stejně na mě působí, když je tetuji. Moc ráda Vám vytetuji jakýkoliv květ, plevel či lístek.

Minimalistika

Pokud máte rádi čistotu a jemnost, tak je tento styl přesně pro Vás. Malé tetování je ideální pro začátek. Člověk má možnost se seznámit s pocitem, jaké to je, být potetovaný, aniž by se jeho tetování stalo středem pozornosti, protože se dá snadno zakrýt.