top of page
TaTERKA

Maorka

peta  taterka studio tattoo mija praha.jpg

Geometrické tetování

Symetrické obrazce, obyčejné linky i složitější tvary respektující řád - to všechno mě na geometrickém tetování fascinuje, vnáší do života určitý klid a na těle vypadá geometrické vážně dobře. Máte svou jasnou představu nebo trochu tápete a rádi byste své tetování předem konzultovali? Ozvěte se mi a společně vymyslíme to pravé tetování pro Vás. 

Maori

Na mou oblíbenou geometrii navazuje další technika (styl) tetování a to maori, v jejímž srdci se nachází právě geometrie. Na maorském tetování se mi líbí také jeho význam, který nese. Jednotlivé symboly mají svůj význam a provází toho, kdo ho nosí, životem. Tato technika je na provedení velmi časově náročná, ale já se svými klienty ráda trávím čas  :-)

Více o maori tetování na našem blogu.

Přírodní motivy

Krása přírody mi občas bere dech, a proto se ve své tvorbě ráda zaměřuji i na přírodní motivy. Drobné i větší květy, větvičky, ale i hvězdy (znamení zvěrokruhu)  nebo vrcholky hor - všechny tyto motivy mi připadají jako krásný motiv tetování. Ráda Vám na tělo zvěčním Váš oblíbený přírodní motiv, který budete s láskou nosit. 

Minimalismus

Mini minimalistická tetování jsou velmi moderní a v oblibě je mají především ženy. Není se čemu divit. Svým čistým provedením na sebe nestrhávají tolik pozornosti, naopak jsou krásným doplňkem, který nese význam nebo „jen“ vypadá dobře. Jména nebo obrázky Vašich dětí, srdíčka, lístečky, nápis láska nebo jakýkoliv jiný nápis či motiv z vašeho oblíbeného filmu… Možností je spousta a já se rádu budu na realizaci nápadu Vašeho tetování podílet.