top of page
TaTERKA

Maorka

peta  taterka studio tattoo mija praha.jpg

Geometrie

Symetrické obrazce, kouzelně obyčejné linky i složitější tvary respektující řád. Gemetrické motivy tetuji ráda, protože do života vnáší určitý klid a na těle vypadají vážně dobře. Máte svou jasnou přestavu, jak by geometrické tetování mělo vypadat, nebo trošku tápete a rádi byste se poradili? Ozvěte se mi a společně vymyslíme to pravé tetování pro vás. 

Maori

Na mou oblíbenou geometrii navazuje technika maori, v jejímž srdci se nachází právě geometrie. Na maori se mi líbí také mystično, které ho obestírá. Jednotlivé symboly mají svůj význam a provází svého nositele na jeho cestě životem. Tato technika je na provedení velmi časově náročná, ale já se svými klienty trávím čas ráda :-)

Více o maori tetování na našem blogu.

Příroda

Krása přírody mi občas bere dech, a proto se ve své tvorbě ráda změřuji i na přírodní motivy. Drobné okvětní plátky rozfoukané větrem, větvičky, oblíbené květiny, ale i hvězdy, nebo třeba vrcholky hor. Ráda vám na tělo zvěčním váš oblíbený přírodní prvek, který budete s láskou nosit. 

Minimalistika

Minimalistická tetování jsou velmi moderní a v oblibě je mají především ženy. A není se čemu divit. Svým čistým provedením na sebe nestrhávají tolik pozornosti, naopak jsou spíš doplňkem, který nese určitý význam nebo „jen“ vypadá dobře. Srdíčka, lístečky, nenápadný motiv z vašeho oblíbeného filmu… Možností je spousta a já se na nich budu s vámi ráda podílet.