Realistika a sketch

Realistika je o přesnosti a práci s odstíny. Důležité jsou kontrasty, které tetování propůjčí hloubku. Realistická tetování mám ráda a ráda Vám vytetuji Vašeho domácího mazlíčka, zvíře nebo oblíbenou květinu.

Abstrakt a barvy

Na abstraktním umění mám ráda především jeho volnost a hravost. Ráda kombinuji abstraktní motiv s barvami. Vytvořit akvarel (nahodilost rozpitých skvrn a barevných cákanců) pomocí míchání a ředění barev je pro mě zajímavé a stále mě baví zkoušet různé barevné kombinace.

Mandalky

Principy mandaly (její dokonalost, geometrie a kruhový tvar) jsou přítomné v mnoha běžných věcech, které denně vídáme. Nacházíme je v přírodě (květy, vločky, letokruhy stromu) a proto ráda kombinuji mandaly s květinami ale i krajkou, kde střídám jemňoučké linky se silnými, což mandale přidá na dynamice.

Více o mandalkách na našem blogu.

Maori

Na maorském tetování je zajímavé to, jakým způsobem funguje na těle (jak hezky se dokážou rovné čáry přizpůsobit pohybu). Maori je běh na delší trať a je zajímavé sledovat, jak se vyvíjí od prvního sezení až po závěrečné sezení.

 

Maori je technicky a tím pádem i časově náročné tetování. V průměru (záleží na rozsahu tetování a velikosti modelu) zabere 7 sezení po 3 - 4 hodinách.

Více o maori tetování na našem blogu

tattoomija praha gaya realistika (2)